Wielkanoc

 

Od śmierci po zmartwychwstanie i życie. Od stworzenia świata i człowieka aż po czasy współczesne i sąd ostateczny. 29 marca odbyliśmy wspólnie podróż w czasie przez historię i jej tajemnice. Uczniowie z klas V, VI i VIII pod opieką pań: Marzeny, Agnieszki i Joanny zaprezentowali spektakl, z wykorzystaniem m.in. techniki teatru cieni, który wprowadził nas w ten wyjątkowy czas oczekiwania na święta Wielkiej Nocy.

 

 

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

 

Z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć wszystkim – Rodzicom i naszym uczniom radosnych, spokojnych chwil spędzonych w gronie rodzinnym. Niechaj ten czas przyniesie plon obfity – wzajemną życzliwość, zrozumienie i pokój między ludźmi.

Niech Chrystus zmartwychwstały błogosławi każdemu – tym zabieganym, zatroskanym codziennością, chorym i potrzebującym, niech godzi zwaśnione strony, niesie pokój.

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Samorząd uczniowski.