Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice oraz Uczniowie,

Święta Bożego Narodzenia to czas radości przeżywany w gronie Rodziny, Bliskich, Przyjaciół, czas, w którym pragniemy pielęgnować więzi z drugim człowiekiem, czerpać radość z obdarowania innych nie tylko prezentami, ale także możliwością wspólnego przeżywania świątecznych chwil.

Życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia były czasem wypełnionym wspólnym, rodzinnym świętowaniem w szczęśliwej, spokojnej, pełnej wzajemnej serdeczności i miłości atmosferze.

Niech zostaną zapamiętane jako radosne chwile życzeń i rozmów przy wigilijnym stole, świątecznej choince, przy blasku Gwiazdy Betlejemskiej, a nadchodzący Nowy Rok 2023 niech przyniesie same dobre dni.

Sól-Kiczora, 24 grudnia 2022 roku

Agnieszka Romanek
Prezes Zarządu Fundacji Duo

Miłosz Szatanik
Członek Zarządu Fundacji Duo