Drodzy Rodzice i Uczniowie!

 

„W święta Bożego Narodzenia Bóg staje się człowiekiem, by rozumieć trudy naszego życia, by uczyć nas, że najważniejsza jest miłość. Tworząc wspólnotę przyjaźni i miłości możemy każdego dnia doświadczać mądrości słów błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty:

„Zawsze ilekroć pozwolisz, aby Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”.

 

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam magicznych, otulonych rodzinnym ciepłem chwil.

Niech ten czas będzie okazją do zatrzymania się w pędzącej rzeczywistości oraz pojednania. Aby w Waszych domach pośród zieleni choinki, blasku lampek oraz zapachu wigilijnych potraw znalazł się czas na chwilę refleksji. Abyście zawsze doceniali najdrobniejsze rzeczy, małe, ulotne chwile, które tworzą nasze życie i dają nam szczęście.

Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze dla Waszych Rodzin: miłości, radości, spokoju i zacieśnienia rodzinnych więzi.

W Nowym Roku życzymy zaś spełnionych marzeń, zrealizowanych postanowień i zwycięskiej walki z własnymi słabościami.

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne Integracyjnej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi Fundacji DUO w Soli-Kiczorze.