Kochani Uczniowie! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!🥳🥳🥳
Dziś święto Wszystkich Dzieci – tych mniejszych i tych większych! Z tej okazji, w imieniu Zarządu Fundacji, wysyłamy Wam ogromne pokłady ciepła, uśmiechu i pozytywnej energii.💚💚💚
W naszej fundacji i szkole kierujemy się jedną, najważniejszą zasadą: Wspieramy talenty, szanujemy różnice. Codziennie udowadniacie nam, że ta misja ma wielką moc. Wasza wrażliwość, wzajemna pomoc na korytarzach i wspólna zabawa pokazują, jak pięknie można się różnić i jak wspaniale można się od siebie uczyć.
W tym wyjątkowym dniu życzymy Wam z całego serca:
*.mnóstwa powodów do radości – niech uśmiech nigdy nie znika z Waszych twarzy!
* wspaniałych przyjaciół – takich, którzy zawsze podadzą rękę i z którymi każda zabawa jest lepsza,
* odwagi do rozwijania skrzydeł – pamiętajcie, że każdy z Was ma w sobie wyjątkowy talent, który warto pokazać światu,
* ciepła i akceptacji – abyście w naszej szkolnej rodzinie zawsze czuli się bezpieczni, ważni i kochani dokładnie tacy, jacy jesteście.
Cieszcie się dzisiejszym dniem, odpoczywajcie i świętujcie na całego! 🎉🎈🍦
Zarząd Fundacji Duo