Drodzy Nauczyciele oraz Pracownicy,

Ofiarowujcie swoim wychowankom to, co w życiu jest niezwykle cenne – wiedzę, zaangażowanie oraz pasję, niezbędne do wzbudzania w młodzieży pragnienia
poznawania świata i zdobywania nowych doświadczeń.

Ma to swą ogromną wartość, ponieważ czyni młodych ludzi świadomymi możliwości wpływu na swoje życie – kreowania własnej przyszłości i osiągania wyznaczanych sobie celów.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy, aby piękna, trudna i odpowiedzialna praca, przynosiła na co dzień Gronu Pedagogicznemu, a także pozostałym Pracownikom Naszej Szkoły należny szacunek i zrozumienie podopiecznych.

Ufamy, że prócz koniecznych w pełnieniu tak odpowiedzialnej misji: cierpliwości, wytrwałości i kreatywności, towarzyszyć będzie wszystkim Państwu zdrowie, radość wraz z wszelką pomyślnością, niezbędną do realizacji powziętych planów.

 

Sól Kiczora, 14 października 2022 roku

Agnieszka Romanek
Prezes Zarządu Fundacji Duo

Miłosz Szatanik
Członek Zarządu Fundacji Duo

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab