Za nami trzy dni egzaminowego maratonu naszej wspaniałej szóstki
ósmoklasistów! 📝😄

To był ich pierwszy tak poważny egzamin… ale z pewnością nie ostatni.😉

Na języku polskim można było puścić wodze fantazji – jedni przekonywali
w przemówieniu, inni dali się ponieść wyobraźni w opowiadaniu.
Matematyka tradycyjnie sprawdzała poziom odwagi i umiejętność zachowania
spokoju w obliczu niewiadomych!😄 Natomiast na języku angielskim
„listening” wymagał koncentracji i słuchu absolutnego. 😉🎧

Przez ostatnie dni w szkole było wyjątkowo cicho… prawdopodobnie
dlatego, że cała energia poszła na egzaminacyjne zmagania. 😉

Nasza szóstka dała z siebie wszystko, dlatego po tak intensywnym czasie
zdecydowanie należy im się zasłużona wycieczka! 🚌☀️

Brawo za wytrwałość, skupienie i walkę do ostatniej strony arkusza! 👏🍀
👏🍀