We wtorek 6 czerwca klasy I b, III b oraz grupa rewalidacyjno – wychowawcza wybrały się na Farmę ,,Sielanka” do Nieledwi. Przywitali nas Państwo Barbara i Przemysław Gromiec wraz z całym swym dobytkiem. Mogliśmy pozaglądać do kur, gęsi, kaczek, królika, kóz i owieczek. Niektórzy z dystansem, inni z rozmachem karmili zwierzęta marchewkami i owsem. Największą radość sprawiły nam kozy, które przyzwyczajone do dzieci, chciały nam wejść na głowę. A może to my im chcieliśmy wejść?

Po ,,przekarmieniu” całego zwierzęcego towarzystwa udaliśmy się do Art Pracowni, gdzie pani Basia przygotowała dla nas warsztaty plastyczne. Każdy miał za zadanie wykonać ptaszka według własnej koncepcji kolorystycznej. Napracowaliśmy się bardzo, więc zasłużyliśmy na poczęstunek – pyszne bułeczki z malinami oraz herbatkę z sokiem. Dzień należał do udanych. Niektórzy nie chcieli wracać do szkoły. Dziękujemy jeszcze raz pani Basi i Przemkowi za miłe przyjęcie i możliwość zwiedzenia Farmy ,,Sielanka”.