„25 lat? Brzmi poważnie, ale nie u nas! 😜 Nasz Mikołaj świętuje dziś ćwierćwiecze i – jak na prawdziwego VIP-a grupy rewalidacyjno-wychowawczej przystało – robi to w wielkim stylu.
Miki, życzymy Ci nieskończonej ilości radości, samych sukcesów (tych małych i tych ogromnych) i żebyś zawsze miał wokół siebie taką ekipę, jak nasza! 🥳🎁🌟”