Smerfny alert w naszej szkole! Czyli jak świętowaliśmy Światowy Dzień Autyzmu 💙

W czwartek w naszej szkole zrobiło się tak niebiesko, że nawet niebo poczuło lekką zazdrość. ☁️

Co się działo?

🎈 Balonowa partyzantka: Balony opanowały korytarze!

🎤 Prelekcja z klasą: Nasze niezastąpione dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego oraz ich Opiekun udowodnili, że o autyzmie można mówić mądrze, ciekawie i bez ziewania. Dowiedzieliśmy się, że każdy z nas widzi świat trochę inaczej – i to jest właśnie super! 🧩

💙 Dress code: Niebieskie koszulki, skarpetki, a u niektórych nawet gumki do włosów. Kto nie miał nic niebieskiego, ten… pewnie bardzo szybko pożyczał od kolegów!

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i pokazanie, że w naszej szkole integracja to nie tylko trudne słowo, ale przede wszystkim tona uśmiechu i wzajemne wsparcie.

Pamiętajcie: bycie innym jest całkiem fajne. Do zobaczenia w chmurach (niebieskich, oczywiście)! ☁️💙