Smerfny alert w naszej szkole! Czyli jak świętowaliśmy Światowy Dzień Autyzmu 💙
W czwartek w naszej szkole zrobiło się tak niebiesko, że nawet niebo poczuło lekką zazdrość. ☁️
Co się działo?
🎈 Balonowa partyzantka: Balony opanowały korytarze!
🎤 Prelekcja z klasą: Nasze niezastąpione dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego oraz ich Opiekun udowodnili, że o autyzmie można mówić mądrze, ciekawie i bez ziewania. Dowiedzieliśmy się, że każdy z nas widzi świat trochę inaczej – i to jest właśnie super! 🧩
💙 Dress code: Niebieskie koszulki, skarpetki, a u niektórych nawet gumki do włosów. Kto nie miał nic niebieskiego, ten… pewnie bardzo szybko pożyczał od kolegów!
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i pokazanie, że w naszej szkole integracja to nie tylko trudne słowo, ale przede wszystkim tona uśmiechu i wzajemne wsparcie.
Pamiętajcie: bycie innym jest całkiem fajne. Do zobaczenia w chmurach (niebieskich, oczywiście)! ☁️💙