Cóż to był za bal… papierowy!

Trzynastego lutego miał miejsce długo wyczekiwany, bo przez całe ferie, bal karnawałowy. Uczniowie klas I-III oraz uczestnicy grupy rewalidacyjno-wychowawczej wzięli udział w całkiem niecodziennym wydarzeniu! Zapytacie… dlaczego? Śpieszymy z odpowiedzią! Otóż nasz bal był PAPIEROWY. Zainspirowani ekologią, zorganizowaliśmy imprezę, na której mile widziane były stroje wyłącznie z PAPIERU. Mało tego, również dekoracja sali spełniała te wymogi. Uwierzcie, kreatywność uczniów oraz rodziców przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Na pokazie mody wystąpiły dzieci w strojach: bajkowych księżniczek, wróżek, papużek, biedronek, myszy, muchomorów, Minionków, robotów, Batmanów, Olafów, rycerzy, zajączków. Pojawił się nawet stary, stacjonarny telefon! Nie zawiodły i panie, które wystroiły się w papierowe spódniczki. Zachwytom i brawom nie było końca! Po pokazie mody, muzyka porwała wszystkich do tańca. Swobodne pląsy przeplatane były zabawami tanecznymi oraz licznymi konkursami. Z twarzy uczestników wydarzenia nie znikał uśmiech! Zwieńczeniem balu było wręczenie sympatycznych pluszaków wspaniałym, wyznaczającym nowe „papierowe” trendy, dzieciakom. Kiedy czas beztroski dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali barwną salę gimnastyczną, słyszalne były też pytania: „ a w przyszłym roku też będzie papierowy bal?”. To chyba jedna z lepszych recenzji tegorocznego wydarzenia.