ORDER „SERCE DZIECKA”. INTEGRACYJNY DZIEŃ DZIECKA W RAJCZY.

 

 

„Ty możesz robić to, czego ja nie potrafię. Ja mogę robić to, co się Tobie nie udaje. Wspólnie możemy dokonać (…) czegoś wspaniałego”.

 

W sobotę 17 czerwca br. wraz z grupą naszych uczniów wzięliśmy udział w Integracyjnym Dniu Dziecka, organizowanym przez gminę i parafię Rajcza. Nasi uczniowie z niepełnosprawnością w ramach uroczystości wzięli udział m.in. w sportowej rywalizacji, której towarzyszyło wiele emocji, śmiechu i radości.

Tego dnia miało także miejsce szczególnie ważne dla nas – społeczności szkolnej -wydarzenie.

Podopieczni Stowarzyszenia „Serce dla Serca” uhoronowali naszą p. Dyrektor – Teresę Czupajło orderem „Serce Dziecka” za wieloletnią działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, chorych i potrzebujących oraz szeroko pojętej integracji.

Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia – serdecznie gratulujemy naszej Pani Dyrektor i życzymy wytrwałości, siły oraz niegasnącej wiary na drodze, którą podąża.

 

 

Wybrane zdjęcia pochodzą ze strony FB: Parafia Rajcza