„Ale zima z Mikołajem jest pachnącym, ciepłym majem…”

 

Zdecydowanie tak! Wie o tym nie tylko Majka Jeżowska, ale także uczestnicy grupy rewalidacyjno-wychowawczej, którzy 4 grudnia, pomimo trzaskającego mrozu, ochoczo wyruszyli do Bielska-Białej na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Na Paulinkę, Mikołaja i Pawła czekało mnóstwo atrakcji. Na scenie Bielskiego Centrum Kultury pojawili się, m.in. Kaj i Gerda oraz Królowa Śniegu. Uczestnicy śledzili losy dzieci
z zapartym tchem, a na koniec nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Ale najlepsze miało dopiero nadejść! Emocje sięgnęły zenitu, gdy zza kulis wyłonił się Święty Mikołaj na… rolkach. A to jeszcze nie wszystko! Towarzyszyli mu piękna Elza i uroczy Olaf. Były pozdrowienia, zdjęcia i oczywiście wspaniałe prezenty.

Uczestnicy grupy bawili się doskonale, wracali do domu odrobinę zmęczeni, ale z ich buzi nie schodziły szerokie uśmiechy. Dziękujemy Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej za zorganizowanie tak wspaniałego wydarzenia… Paulinka, Mikołaj i Paweł już odliczają dni do kolejnego spotkania ze Świętym Mikołajem.