Mikołajki

 

Grudzień to magiczny miesiąc. Zaczyna się zima, robi się biało i mroźno, i wszyscy z utęsknieniem czekają na odwiedziny Świętego  Mikołaja!

Bo któż nie lubi dostawać prezentów? Dzieci piszą do Niego listy z prośbami o wymarzony prezent. Dorośli, choć nie przyznają się do tego, również mają nadzieje, że dla nich znajdzie się coś w jego olbrzymim worku.

I w tym roku w naszej Szkole odbyły się mikołajki. Dla uczniów klas młodszych zorganizowano wyjazd integracyjny na kręgle do Węgierskiej Górki. Impreza z kręglami przyniosła uczniom nie tylko dużo zabawy i śmiechu, ale także naukę. Między innymi pozwoliła popracować nad koordynacją wzrokowo-ruchową oraz równowagą, a także doskonalić współpracę oraz rywalizację fair play.

Uczniowie klas starszych w tym wyjątkowym dniu mogli zaś zajadać się pyszną pizzą i wymieniać się przepisami na własne kompozycje owego przysmaku.

Tego dnia nie zabrakło wspólnej zabawy. Wszyscy byli zadowoleni  i szczęśliwi. To był dla wszystkich uczniów bardzo miły i smakowity dzień!