Dni Otwarte w Szkołach Ponadpodstawowych

 

17 kwietnia klasa VIII miała szansę poznać bliżej ofertę szkół ponadpodstawowych na terenie Żywiecczyzny w trakcie dni otwartych.

Bardzo dziękujemy:
– Zespołowi Szkół Budowlano – Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu,

– Zespołowi Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu,

– Zespołowi Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego
w Żywcu
za miłe przyjęcie. Świetnie było spotkać naszych starszych kolegów, którzy skończyli szkołę podstawową w poprzednich latach, zobaczyć z bliska szkoły, o których od nich słyszeliśmy oraz móc wziąć udział w licznych, bardzo ciekawych doświadczeniach, konkursach i zabawach, przygotowanych specjalnie na Dni Otwarte przez nauczycieli i uczniów szkół średnich. A tych było bez liku – dekorowanie zaaranżowanego przez uczniów kącika w ZSBD, „zobaczenie” swojego głosu czy dotknięcie prądu w ZSME, a w końcu warsztaty kulinarne i nauka strzelania w ZSAiO. Było niesamowicie!