O nie! Nie my, uczestnicy grupy rewalidacyjno-wychowawczej i uczniowie klasy III b! My doceniamy uroki naszej okolicy, dlatego, kiedy tylko nadarzyła się okazja, w środę, tj. 10 maja 2023 r., wszyscy ochoczo wybraliśmy się do pobliskiej Milówki. A okazja była wyjątkowa – podczas wycieczki chcieliśmy uczcić urodziny jednego z naszych kolegów.

Pierwszy punkt programu – wizyta w parku. Pogoda była wymarzona, idealna na majowy spacer. Po drodze zaglądnęliśmy również na plac zabaw. Huśtawki, zjeżdżalnie, drabinki… nikt się nie oparł, choć dla niektórych największą atrakcję stanowił… piasek. Zabawa była przednia! Śmiechom i harcom nie było końca, ale my mamy duże pokłady energii! Po krótkiej przerwie, ruszyliśmy na trawnik. Zabawa w berka, a może kolorowymi piłkami? Oczywiście byliśmy na tak!

Po takiej dawce ruchu przyszedł czas na uroczysty poczęstunek. Mikołaj, nasz jubilat, zaprosił nas do restauracji Gościniec nad Sołą. Musimy przyznać, że wybór dań nie był dla nas łatwy – tyle smakołyków! W końcu jednak złożyliśmy duże zamówienie, a na nasz stół trafiły placki ziemniaczane, frytki i wyborna pizza!

Wracaliśmy do szkoły troszkę zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi! Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnej wycieczki, a doszły nas słuchy, że nasze Panie już coś dla nas zaplanowały!

P.S.
Mikołaju! Jeszcze raz… wszystkiego najlepszego! Żeby na Twoim niebie zawsze świeciło słoneczko, a uśmiech nigdy nie schodził z Twojej twarzy.