Karnawał to czas hucznych zabaw i kolorowych balów. Bajeczny wystrój, taneczna muzyka – w takiej atmosferze, szesnastego lutego, bawili się w naszej szkole uczniowie klas młodszych oraz młodzież z grupy rewalidacyjno-wychowawczej. Okazja do świętowania była podwójna, gdyż był to jeden z najbardziej „tłustych czwartków” w roku! Podczas balu, dzieci z dumą prezentowały swoje wyszukane stroje. Na sali rozpoznać można było: dobre wróżki, piękne księżniczki, zwinnych Indian, szybkich piłkarzy, odważnych super bohaterów, przyjazne pszczółki, sympatyczne myszki, dostojnych królów, a nawet Draculę rodem z Transylwanii. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie wspaniałe postacie. Swobodne tańce przeplatane były zabawami tanecznymi oraz licznymi konkursami. Uczniowie mogli spróbować swoich sił w „macarenie”, „kaczuszkach”, „gorących krzesłach” oraz w grach zręcznościowych. Dodatkową atrakcją były zabawy z chustą animacyjną KLANZY. Z twarzy dzieciaków nie znikał uśmiech! Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali barwną salę gimnastyczną. Na kolejnych przerwach jeszcze długo słyszalne były rozmowy, o  tym co wydarzyło się na balu, zachwytom nie było końca!